Lista członków

Sektor publiczny

1 Gmina Lipnica Wielka- Małgorzata Jasiura Lipnica Wielka Publiczny
2 Gmina Lipnica Wielka- Władysław Plich Lipnica Wielka Publiczny
3 Gmina Raba Wyżna Raba Wyżna Publiczny
4 Gmina Rabka – Zdrój Rabka – Zdrój Publiczny
5 Gmina Spytkowice Spytkowice Publiczny
6 Gminne Centrum Kultury w Lipnicy Wielkiej- Karolina Kowalczyk Lipnica Wielka Publiczny
7 Urząd Gminy Jabłonka-Bolesław Wójcik Jabłonka Publiczny
8 Miejski Ośrodek Kultury Rabka-Zdrój Publiczny
9 Orawska Biblioteka Publiczna- Maria Łaciak Jabłonka Publiczny
10 Orawskie Centrum Kultury- Robert Kowalczyk Jabłonka Publiczny
11 Ośrodek Pomocy Społecznej- Grażyna Wierczek Jabłonka Publiczny
12 Zakład Usług Komunalnych- Piotr Pukowski Jabłonka Publiczny
13 Zespól Ekonomiczno-Administracyjny Szkół- Maria Staszkiewicz Jabłonka Publiczny

Sektor gospodarczy

1 „BUDOMAR” SPÓŁKA Z O.O., Domaradzki Ryszard Chabówka Gospodarczy
2 FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA Pukalska Katarzyna Ponice Gospodarczy
3 F.P.H. „Traczyk”- Ryszard Traczyk Rabka-Zdrój Gospodarczy
4 F.P.H.U. Franciszek Bochniak Skawa Gospodarczy
5 F.U.H „Kartex” S.C. Grażyna Karlak Jabłonka Gospodarczy
6 „HURT” Artykułów Przemysłowych, Marian Kracik Spytkowice Gospodarczy
7 Kancelaria Prawna mgr Jacek Marcinek  

Lipnica Wielka

Gospodarczy
8 Kwatery Prywatne- Eugeniusz Moniak Jabłonka Gospodarczy
9 Mirosław Krauzowicz  

Bielanka

 

Gospodarczy

10 NASZ DOM Magdalena Zahora Kraków Gospodarczy
11 „Orawskie Wyrko” Pokoje Gościnne – Małgorzata Kulawiak Jabłonka Gospodarczy
12 „Pod stokiem” Jolanta Kadzik Spytkowice Gospodarczy
13 Rys Projekty i Realizacje w Telekomunikacji – Stefan Rapacz Rabka-Zdrój Gospodarczy
14 Stanisław Adamczyk Lipnica Wielka Gospodarczy
15 Salon Fryzjerski Monika Zapała Rabka-Zdrój Gospodarczy
16 Sebastian Omylak Zubrzyca Górna Gospodarczy
17 Usługi Projektowe, Nadzów Budowlany, Kosztorysowanie – Józef Knaperek Jabłonka Gospodarczy
18 VISTILO – Adam Hornik Skawa Gospodarczy
19 Węgrzyn Eugeniusz F.U. „Drwal” Ścinka, Zrywka, Drzew, Usług Transportowe, Odśnieżanie Lipnica Wielka Gospodarczy
20 WOODDREW, Kazimierz Blańda Spytkowice Gospodarczy

Sektor społeczny – mieszkaniec

1. Gabriela Białoń Lipnica Wielka Społeczny- Mieszkaniec
2. Kazimierz Bielak Spytkowice Społeczny- Mieszkaniec
3. Andrzej Błachut Rabka-Zdrój Społeczny- Mieszkaniec
4. Tadeusz Chlebek Sieniawa Społeczny- Mieszkaniec
5. Dawid Derek Rabka – Zdrój Społeczny- Mieszkaniec
6. Katarzyna Derek Rabka-Zdrój Społeczny- Mieszkaniec
7. Piotr Derek Rabka – Zdrój Społeczny- Mieszkaniec
8. Maria Domalik Sieniawa Społeczny- Mieszkaniec
9. Barbara Dziur Spytkowice Społeczny- Mieszkaniec
10. Faber Danuta Raba Wyżna Społeczny- Mieszkaniec
11. Andrzej Franczak Sieniawa Społeczny- Mieszkaniec
12. Anna Gut Chabówka Społeczny- Mieszkaniec
13. Grażyna Handzel Spytkowice Społeczny- Mieszkaniec
14. Stanisław Karcz Spytkowice Społeczny- Mieszkaniec
15. Bernadeta Kołodziej Skawa Społeczny- Mieszkaniec
16. Robert Krupowski Skawa Społeczny- Mieszkaniec
17. Marcin Kowalczyk Lipnica Wielka Społeczny- Mieszkaniec
18. Henryk Kowalczyk Lipnica Wielka Społeczny- Mieszkaniec
19. Magdalena Langer- Łukaszka Raba Wyżna Społeczny- Mieszkaniec
20. Bożena Lichosyt Lipnica Wielka Społeczny- Mieszkaniec
21. Ryszard Papanek Spytkowice Społeczny- Mieszkaniec
22. Anna Paś-Filipek Jabłonka Społeczny- Mieszkaniec
23. Ewa Piątkowska Skawa Społeczny- Mieszkaniec
24. Franciszek Pindziak Lipnica Wielka Społeczny- Mieszkaniec
25. Marzena Polaczek Lipnica Wielka Społeczny- Mieszkaniec
26. Piziak – Rapacz Maria Raba Wyżna Społeczny- Mieszkaniec
27. Piziak – Rapacz Ignacy Raba Wyżna Społeczny- Mieszkaniec
28. Ewa Przybyło Rabka – Zdrój Społeczny- Mieszkaniec
29. Mieczysław Pukalski Ponice Społeczny- Mieszkaniec
30. Jadwiga Pyka Rokiciny Podhalańskie Społeczny- Mieszkaniec
31. Beata Rzeszótko Spytkowice Społeczny- Mieszkaniec
32. Adam Sawina Raba Wyżna Społeczny- Mieszkaniec
33. Franciszek Sidełko Spytkowice Społeczny- Mieszkaniec
34. Katarzyna Sopata Spytkowice Społeczny- Mieszkaniec
35. Ewa Świder Ponice Społeczny- Mieszkaniec
36. Karolina Strama Jabłonka Społeczny- Mieszkaniec
37. Gabriela Stachura Rokiciny Podhalańskie Społeczny- Mieszkaniec
38. Andrzej Sularz Skawa Społeczny- Mieszkaniec
39. Alicja Targosz Raba Wyżna Społeczny- Mieszkaniec
40. Adam Twaróg Rdzawka Społeczny- Mieszkaniec
41. Jolanta Walek Spytkowice Społeczny- Mieszkaniec
42. Dorota Worwa Rokiciny Podhalańskie Społeczny- Mieszkaniec
43. Zbigniew Zygmunt Spytkowice Społeczny- Mieszkaniec

Sektor społeczny – osoba prawna

1 Galicja – Łukasz Szklarz Raba Wyżna Społeczny – Osoba Prawna
2 Klub Sportowy „Babia Góra” Lipnica Wielka- Dawid Dunaj Lipnica Wielka Społeczny – Osoba Prawna
3 Klub Sportowy Szarotka – Dawid Stachura Rokiciny Podhalańskie Społeczny – Osoba Prawna
4 Ludowy Klub Sportowy Orawa Jabłonka- Bogdan Jazowski Jabłonka  

Społeczny Osoba Prawna

5 Ochotnicza Straż Pożarna Chabówka – Stanisław Kołodziej Chabówka Społeczny – Osoba Prawna
6 Ochotnicza Straż Pożarna w Jabłonce – Michał Piekarczyk Jabłonka Społeczny – Osoba Prawna
7 Ochotnicza Straż Pożarna Ponice – Paweł Kościelniak Ponice  

Społeczny – Osoba Prawna

8 Ochotnicza Straż Pożarna w Rabie Wyżnej – Stanisław Smółka  

Raba Wyżna

 

Społeczny – Osoba Prawna

9 Ochotnicza Straż Pożarna w Rokicinach Podhalańskich – Grzegorz Żądło Rokiciny Podhalańskie  

Społeczny – Osoba Prawna

10 Ochotnicza Straż Pożarna w Skawie – Edward Biernat Skawa Społeczny – Osoba Prawna
11 Ochotnicza Straż Pożarna w Spytkowicach –   Tadeusz Mach Spytkowice Społeczny – Osoba Prawna
12 Orawskie Stowarzyszenie Partnerstwa Miast i Gmin- Artur Górka Jabłonka Społeczny – Osoba Prawna
13 Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Jabłonce- Zofia Palenik Jabłonka Społeczny – Osoba Prawna
14 SO „ECHO” Raba Wyżna – Jolanta Urbaniak Raba Wyżna Społeczny – Osoba Prawna
15 Stowarzyszenie Aktywna Orawa- Zbigniew Suwada Jabłonka Społeczny – Osoba Prawna
16 Stowarzyszenie „Aktywni Rabianie” – Maria Głowacz Raba Wyżna Społeczny – Osoba Prawna
17 Stowarzyszenie Miłośników Kultury Ludowej – Piotr Majerczyk, Halina Skawska Chabówka  

Społeczny – Osoba Prawna

18 Stowarzyszenie „PONI…CE DO KŁĘBKA” – Jolanta Świder Ponice Społeczny – Osoba Prawna
19 Stowarzyszenie Regionalne „Sieniawianie” – Monika Kowalczyk Sieniawa Społeczny – Osoba Prawna
20 Związek Podhalan Oddział Spytkowice – Władysława Faltyn Spytkowice  

Społeczny – Osoba Prawna

21 Stowarzyszenie Rozwoju Orawy – Estera Możdżeń Jabłonka Społeczny – Osoba Prawna

Suma członków: 97

Facebook