Lista członków

Sektor publiczny

1 Gmina Lipnica Wielka- Małgorzata Jasiura Lipnica Wielka Publiczny
2 Gmina Lipnica Wielka- Władysław Plich Lipnica Wielka Publiczny
3 Gmina Raba Wyżna-Rafał Grygorowicz Raba Wyżna Publiczny
4 Gmina Rabka – Zdrój- Robert Wójciak Rabka – Zdrój Publiczny
5 Gmina Spytkowice- Grażyna Wojdyła Spytkowice Publiczny
6 Gminne Centrum Kultury w Lipnicy Wielkiej- Karolina Kowalczyk Lipnica Wielka Publiczny
7 Urząd Gminy Jabłonka-Bolesław Wójcik Jabłonka Publiczny
8 Miejski Ośrodek Kultury-Joanna Lelek Rabka-Zdrój Publiczny
9 Orawskie Centrum Kultury- Robert Kowalczyk Jabłonka Publiczny
10 Ośrodek Pomocy Społecznej- Grażyna Wierczek Jabłonka Publiczny
11 Zakład Usług Komunalnych- Piotr Pukowski Jabłonka Publiczny
12 Zespól Ekonomiczno-Administracyjny Szkół- Maria Staszkiewicz Jabłonka Publiczny

Sektor gospodarczy

1. „BUDOMAR” SPÓŁKA Z O.O., Domaradzki Ryszard Chabówka Gospodarczy
2. FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA Pukalska Katarzyna Ponice Gospodarczy
3. F.P.H. „Traczyk”- Ryszard Traczyk Rabka-Zdrój Gospodarczy
4. F.U.H „Kartex” S.C. Grażyna Karlak Jabłonka Gospodarczy
5. „HURT” Artykułów Przemysłowych, Marian Kracik Spytkowice Gospodarczy
6. Kwatery Prywatne- Eugeniusz Moniak Jabłonka Gospodarczy
7. Mirosław Krauzowicz Bielanka Gospodarczy
8. „Orawskie Wyrko” Pokoje Gościnne – Małgorzata Kulawiak Jabłonka Gospodarczy
9. „Pod stokiem” Jolanta Kadzik Spytkowice Gospodarczy
10. Rys Projekty i Realizacje w Telekomunikacji – Stefan Rapacz Rabka-Zdrój Gospodarczy
11. Stanisław Adamczyk Lipnica Wielka Gospodarczy
12. Salon Fryzjerski Monika Zapała Rabka-Zdrój Gospodarczy
13. Usługi Projektowe, Nadzów Budowlany, Kosztorysowanie – Józef Knaperek Jabłonka Gospodarczy
14. VISTILO – Adam Hornik Skawa Gospodarczy
15. Węgrzyn Eugeniusz F.U. „Drwal” Ścinka, Zrywka, Drzew, Usług Transportowe, Odśnieżanie Lipnica Wielka Gospodarczy
16. WOODDREW, Kazimierz Blańda Spytkowice Gospodarczy

 

Sektor społeczny – mieszkaniec

1. Gabriela Białoń Lipnica Wielka Społeczny- Mieszkaniec
2. Kazimierz Bielak Spytkowice Społeczny- Mieszkaniec
3. Tadeusz Chlebek Sieniawa Społeczny- Mieszkaniec
4. Dawid Derek Rabka – Zdrój Społeczny- Mieszkaniec
5. Katarzyna Derek Rabka-Zdrój Społeczny- Mieszkaniec
6. Piotr Derek Rabka – Zdrój Społeczny- Mieszkaniec
7. Maria Domalik Sieniawa Społeczny- Mieszkaniec
8. Barbara Dziur Spytkowice Społeczny- Mieszkaniec
9. Faber Danuta Raba Wyżna Społeczny- Mieszkaniec
10. Andrzej Franczak Sieniawa Społeczny- Mieszkaniec
11. Anna Gut Chabówka Społeczny- Mieszkaniec
12. Grażyna Handzel Spytkowice Społeczny- Mieszkaniec
13. Stanisław Karcz Spytkowice Społeczny- Mieszkaniec
14. Bernadeta Kołodziej Skawa Społeczny- Mieszkaniec
15. Robert Krupowski Skawa Społeczny- Mieszkaniec
16. Marcin Kowalczyk Lipnica Wielka Społeczny- Mieszkaniec
17. Henryk Kowalczyk Lipnica Wielka Społeczny- Mieszkaniec
18. Magdalena Langer- Łukaszka Raba Wyżna Społeczny- Mieszkaniec
19. Bożena Lichosyt Lipnica Wielka Społeczny- Mieszkaniec
20. Ryszard Papanek Spytkowice Społeczny- Mieszkaniec
21. Ewa Piątkowska Skawa Społeczny- Mieszkaniec
22. Franciszek Pindziak Lipnica Wielka Społeczny- Mieszkaniec
23. Marzena Polaczek Lipnica Wielka Społeczny- Mieszkaniec
24. Piziak – Rapacz Maria Raba Wyżna Społeczny- Mieszkaniec
25. Piziak – Rapacz Ignacy Raba Wyżna Społeczny- Mieszkaniec
26. Ewa Przybyło Rabka – Zdrój Społeczny- Mieszkaniec
27. Mieczysław Pukalski Ponice Społeczny- Mieszkaniec
28. Jadwiga Pyka Rokiciny Podhalańskie Społeczny- Mieszkaniec
29. Beata Rzeszótko Spytkowice Społeczny- Mieszkaniec
30. Adam Sawina Raba Wyżna Społeczny- Mieszkaniec
31. Franciszek Sidełko Spytkowice Społeczny- Mieszkaniec
32. Katarzyna Sopata Spytkowice Społeczny- Mieszkaniec
33. Ewa Świder Ponice Społeczny- Mieszkaniec
34. Karolina Strama Jabłonka Społeczny- Mieszkaniec
35. Gabriela Stachura Rokiciny Podhalańskie Społeczny- Mieszkaniec
36. Andrzej Sularz Skawa Społeczny- Mieszkaniec
37. Alicja Targosz Raba Wyżna Społeczny- Mieszkaniec
38. Jolanta Walek Spytkowice Społeczny- Mieszkaniec
39. Dorota Worwa Rokiciny Podhalańskie Społeczny- Mieszkaniec
40. Zbigniew Zygmunt Spytkowice Społeczny- Mieszkaniec

Sektor społeczny – osoba prawna

1 Galicja – Łukasz Szklarz Raba Wyżna Społeczny – Osoba Prawna
2 Klub Sportowy „Babia Góra” Lipnica Wielka- Dawid Dunaj Lipnica Wielka Społeczny – Osoba Prawna
3 Klub Sportowy Szarotka – Dawid Stachura Rokiciny Podhalańskie Społeczny – Osoba Prawna
4 Ludowy Klub Sportowy Orawa Jabłonka- Bogdan Jazowski Jabłonka Społeczny Osoba Prawna
5 Ochotnicza Straż Pożarna Chabówka – Stanisław Kołodziej Chabówka Społeczny – Osoba Prawna
6 Ochotnicza Straż Pożarna w Jabłonce – Michał Piekarczyk Jabłonka Społeczny – Osoba Prawna
7 Ochotnicza Straż Pożarna Ponice – Paweł Kościelniak Ponice Społeczny – Osoba Prawna
8 Ochotnicza Straż Pożarna w Rabie Wyżnej – Stanisław Smółka  

Raba Wyżna

Społeczny – Osoba Prawna
9 Ochotnicza Straż Pożarna w Rokicinach Podhalańskich – Grzegorz Żądło Rokiciny Podhalańskie Społeczny – Osoba Prawna
10 Ochotnicza Straż Pożarna w Skawie – Edward Biernat Skawa Społeczny – Osoba Prawna
11 Ochotnicza Straż Pożarna w Spytkowicach – Tadeusz Mach Spytkowice Społeczny – Osoba Prawna
12 Orawskie Stowarzyszenie Partnerstwa Miast i Gmin- Artur Górka Jabłonka Społeczny – Osoba Prawna
13 Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Jabłonce- Zofia Palenik Jabłonka Społeczny – Osoba Prawna
14 SO „ECHO” Raba Wyżna – Jolanta Urbaniak Raba Wyżna Społeczny – Osoba Prawna
15 Stowarzyszenie „Aktywni Rabianie” – Maria Głowacz Raba Wyżna Społeczny – Osoba Prawna
16 Stowarzyszenie Miłośników Kultury Ludowej – Piotr Majerczyk, Halina Skawska Chabówka Społeczny – Osoba Prawna
17 Stowarzyszenie „PONI…CE DO KŁĘBKA” – Jolanta Świder Ponice Społeczny – Osoba Prawna
18 Stowarzyszenie Regionalne „Sieniawianie” – Monika Kowalczyk Sieniawa Społeczny – Osoba Prawna
19 Związek Podhalan Oddział Spytkowice – Władysława Faltyn Spytkowice Społeczny – Osoba Prawna
20 Stowarzyszenie Rozwoju Orawy – Estera Możdżeń Jabłonka Społeczny – Osoba Prawna

Suma członków: 88

Facebook