logo
logo
logo
logo

Lista członków

Sektor publiczny

Gmina Lipnica Wielka:

  • Małgorzata Jasiura
  • Mateusz Lichosyt

Gmina Raba Wyżna:

  • Dorota Frys

Gmina Rabka–Zdrój:

  • Małorzata Gromala

Gmina Spytkowice:

  • Tomasz Sutor

Urząd Gminy Jabłonka:

  • Bolesław Wójcik

Gmina Czarny Dunajec

  • Gmina Czarny Dunajec

Centrum Kultury, Sportu i Promocji w Rabce-Zdroju:

  • Bolesław Bara

Ośrodek Pomocy Społecznej:

  • Grażyna Wierczek

Zakład Usług Komunalnych:

  • Piotr Pukowski

Sektor gospodarczy

  • FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA Pukalska Katarzyna
    Ponice
  • F.P.H. „Traczyk”- Ryszard Traczyk
    Rabka-Zdrój
  • „HURT” Artykułów Przemysłowych, Marian Kracik
    Spytkowice
  • Kwatery Prywatne- Eugeniusz Moniak
    Jabłonka
  • ,,Pod stokiem” Jolanta Kadzik
    Spytkowice
  • Rys Projekty i Realizacje w Telekomunikacji – Stefan Rapacz
    Rabka-Zdrój
  • Salon Fryzjerski Monika Zapała
    Rabka-Zdrój
  • WOODDREW Kazimierz Blańda
    Spytkowice
  • „Sek-Pol Przemysław Sęk” – Przemysław Sęk
    Raba Wyżna
  • Kamil Bodzioch
    Lipnica Wielka
  • JKSO Jakub Sobek
    Czarny Dunajec

 

Sektor społeczny – mieszkaniec

  • Gabriela Antałczyk
    Lipnica Wielka
  • Kazimierz Bielak
    Spytkowice
  • Tadeusz Chlebek
    Sieniawa
  • Dawid Derek
    Rabka – Zdrój
  • Katarzyna Derek
    Rabka-Zdrój
  • Piotr Derek
    Rabka – Zdrój
  • Andrzej Dziwisz
    Raba Wyżna
  • Anna Gut
    Chabówka
  • Grażyna Handzel
    Spytkowice
  • Bernadeta Kołodziej
    Skawa
  • Joanna Kosek
    Skawa
  • Henryk Kowalczyk
    Lipnica Wielka
  • Mirosław Krauzowicz
    Bielanka
  • Robert Krupowski
    Skawa
  • Małgorzata Kulawiak
    Jabłonka
  • Ryszard Papanek
    Spytkowice
  • Ewa Piątkowska
    Skawa
  • Maria Piziak – Rapacz
    Raba Wyżna
  • Ignacy Piziak – Rapacz
    Raba Wyżna
  • Ewa Przybyło
    Rabka – Zdrój
  • Mieczysław Pukalski
    Ponice
  • Jadwiga Pyka
    Rokiciny Podhalańskie
  • Adam Sawina
    Raba Wyżna
  • Franciszek Sidełko
    Spytkowice
  • Katarzyna Sopata
    Spytkowice
  • Ewa Świder
    Ponice
  • Karolina Strama
    Jabłonka
  • Gabriela Stachura
    Rokiciny Podhalańskie
  • Andrzej Sularz
    Rokiciny Podhalańskie
  • Alicja Targosz
    Raba Wyżna
  • Jolanta Walek
    Spytkowice
  • Robert Wójciak
    Rabka-Zdrój
  • Bartłomiej Błachuta
    Dział (gmina Czarny Dunajec)

Sektor społeczny – osoba prawna

  • Klub Sportowy Szarotka – Dawid Stachura
    Rokiciny Podhalańskie
  • Ludowy Klub Sportowy Orawa Jabłonka- Bogdan Jazowski
    Jabłonka
  • Ochotnicza Straż Pożarna Chabówka – Stanisław Kołodziej
    Chabówka
  • Ochotnicza Straż Pożarna w Rokicinach Podhalańskich – Grzegorz Żądło
    Rokiciny Podhalańskie
  • Ochotnicza Straż Pożarna w Skawie – Edward Biernat
    Skawa
  • Ochotnicza Straż Pożarna w Jabłonce- Artur Górka
    Jabłonka
  • Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Jabłonce – Zofia Palenik
    Jabłonka
  • Stowarzyszenie Aktywna Orawa- Zbigniew Suwada
    Jabłonka
  • Stowarzyszenie Inicjatyw Młodzieży Orawskiej – Patryk Rudnicki
    Lipnica Wielka
  • Stowarzyszenie ,,PONI…CE DO KŁĘBKA” – Jolanta Świder
    Ponice
  • Związek Podhalan Oddział Spytkowice – Władysława Faltyn
    Spytkowice
  • Stowarzyszenie Rozwoju Orawy – Estera Możdżeń
    Jabłonka

Suma członków: 66

Ważne informacje
Placówka Wsparcia Dziennego

Doradztwo / konsultacje

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje do biura w każdą ŚRODĘ od 8 do 14.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem doradztwa.

Regulamin doradztwa

Osoby korzystające z doradztwa akceptują warunki niniejszego Regulaminu i zobowiązują się ich przestrzegać.

Kontakt

Potrzebujesz porady lub masz jakieś pomysły i chcesz się z nami nimi podzielić albo chciałbyś się umówić na spotkanie doradcze w naszym biurze po prostu napisz do nas! Na każdy mail odpowiemy! Kliknij tutaj, aby się skontaktować.

Informacje nt.LGD i dofinansowań z PROW 2014-2020(Prezentacje)
Informacja o sposobie wykorzystania środków finansowych o których mowa w § 4 ust. 3 umowy ramowej
Karta Projektu
Skip to content