Szanowni Państwo,
W imieniu przewodniczącej Rady Stowarzyszenia Przyjazna Dolina Raby i Czarnej Orawy, uprzejmie zapraszamy na kontynuację posiedzenia Rady które odbyło się dnia 13.11.2025 . Podczas tego posiedzenia dokonano oceny formalnej wszystkich złożonych wniosków w zakresie POPRAWA DOSTĘPU DO MAŁEJ INFRASTRUKTURY PUBLICZNEJ. Kontynuacja posiedzenia odbędzie się w dniu 11 grudnia 2025 r. (czwartek) o godzinie 9:00 w biurze LGD w Sieniawie, Sieniawa 8B
Uprzejmie prosimy członków Rady o przybycie lub poinformowanie biura w razie braku możliwości uczestniczenia w posiedzeniu.
Posiedzenie odbędzie się zgodnie z porządkiem z dnia 13.11.2025 r. – będzie kontynuacją rozpoczętej oceny operacji w ramach naboru w zakresie POPRAWA DOSTĘPU DO MAŁEJ INFRASTRUKTURY PUBLICZNEJ.
W przypadku braku możliwości oceny wniosków w jednym dniu posiedzenie może być kontynuowane w innych dniach o czym członkowie Rady zostaną poinformowani na bieżąco.

Potrzebujesz porady lub masz jakieś pomysły i chcesz się z nami nimi podzielić albo chciałbyś się umówić na spotkanie doradcze w naszym biurze po prostu napisz do nas! Na każdy mail odpowiemy! Kliknij tutaj, aby się skontaktować.
Zapraszamy na bezpłatne konsultacje do biura od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 14.00
Ankieta ewaluacyjna dot. oceny efektywności świadczonego przez pracowników biura doradztwa
Ankieta monitorująca jakość prowadzonych przez LGD działań animacji lokalnej i współpracy
Ankieta-dla-beneficjentow-2023-2027-Start-i-Rozwoj-DG
Ankieta-dla-beneficjentow-2023-2027-poprawa dostępu do małej infrastruktury publicznej
Ankieta_beneficjenta_2023-2027_FEM_P.1.6._dz.7.6. typ A i typ C EFRR_
Już wkrótce